Aksu'da yüklü miktarda uyuşturucu ele geçirildi Güncel

Manavgat Haber Kategorilerinden Güncel kategorosinde yer alan Aksu'da yüklü miktarda uyuşturucu ele geçirildi haberine ait bilgi, resim, harita konumu, video gibi görüntülerini bu sayfadan bulabilirsiniz.

Aksu'da yüklü miktarda uyuşturucu ele geçirildi


Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, Antalya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz görevlilerimizce, İlimizde uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahıs ve gruplara yönelik olarak  sürdürülen çalışmalarda;

Aksu İlçesi Karaçallı Mahallesinde bulunan bir adreste (E.E.) isimli şahsın izinsiz kenevir bitkisi yetiştirdiği ve uyuşturucu madde ticareti yaptığı yönünde bilgiler elde edilmesi üzerine bahse konu adrese yapılan operasyon neticesinde; daralı 6 kilo 717 gram Toz Esrar maddesi, daralı 7 kilo 330 gram Skunk (Esrar), 102 adet Kenevir Bitkisi ve 3 adet Hassas Terazi ele geçirilmiştir.

Şüpheli (E.E.) isimli şahıs yakalanarak hakkında Cumhuriyet Başsavcılığınca “Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak ve Sağlamak’’ suçundan işlem yapılmıştır.

Antalya Emniyet Müdürlüğü olarak İlimiz genelinde uyuşturucu madde ile mücadele çalışmalarımız kararlılıkla hız kesmeden devam etmektedir. denildi