Manavgat Ahmetler Kanyonunda 22 yaşındaki genç boğularak yaşamını yitirdi Güncel

Manavgat Haber Kategorilerinden Güncel kategorosinde yer alan Manavgat Ahmetler Kanyonunda 22 yaşındaki genç boğularak yaşamını yitirdi haberine ait bilgi, resim, harita konumu, video gibi görüntülerini bu sayfadan bulabilirsiniz.

Manavgat Ahmetler Kanyonunda 22 yaşındaki genç boğularak yaşamını yitirdi


Arkadaşlarıyla birlikte Ahmetler Kanyonuna giden Abdülmuttalip Şaşmaz isimli genç boğularak yaşamını yitirdi.

 

Kanyonda boğulan Abdülmuttalip Şaşmaz, Jandarma SAK ekiplerince sudan karaya çıkarıldı.

 

Edinilen bilgiye göre, 22 yaşındaki Üniversiteden yeni mezun olan Abdülmuttalip Şaşmaz, Manavgat’tan arkadaşlarıyla birlikte dün Manavgat’a 35 km. mesafede Ahmetler mahallesi sınırlarında bulunan Ahmetler Kanyonuna gitti. Kanyonda bir süre arkadaşlarıyla yüzen Abdülmuttalip Şaşmaz, suyun derin olduğu bir yerde bir anda ortadan kayboldu. Şaşmaz’ı aramalarına rağmen bulamayan arkadaşları 112’den jandarmayı arayarak arkadaşlarının kanyonda yüzerken kaybolduğunu bildirdi.

 

Olay yerine 112 sağlık ekibi ve Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri sevk edildi. Antalya’dan gelen Antalya İl Jandarma Komutanlığı Su Altı Arama Timi (SAK) kanyonda boğulan genci bularak karaya çıkardı.

 

Abdülmuttalip Şaşmaz’ın cenazesi Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı Olay Yeri İnceleme Timi, Cumhuriyet Savcısı ve Adli Tabibin olay yerinde yaptığı incelemelerin ardından Antalya Adli Tıp Kurumuna sevk edildi.