Manavgat Ahmetler kanyonunda boğuldu Güncel

Manavgat Haber Kategorilerinden Güncel kategorosinde yer alan Manavgat Ahmetler kanyonunda boğuldu haberine ait bilgi, resim, harita konumu, video gibi görüntülerini bu sayfadan bulabilirsiniz.

Manavgat Ahmetler kanyonunda boğuldu


Manavgat Ahmetler mahallesinde bulunan Ahmetler Kanyonu’na dün öğle saatlerinde yüzmek için giren Abdülmuttalip Şaşmaz (22) boğularak hayatını kaybetti.

Kurban Bayramı’nın ikinci gününde ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte Manavgat’ın Ahmetler Kanyonu’na giden  Abdülmuttalip Şaşmaz, bir süre sonra yüzmek için kanyona girdi.  Abdülmuttalip Şaşmaz Ailesi ve arkadaşları tarafından yapılan tüm aramalara rağmen bulunamayınca, 112 Acil çağrı Merkezi’ne bilgi verildi. Olay yerine sağlık ekipleri ve Antalya İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ve Sualtı Arama Kurtarma (SAK) timleri ile Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri sevk edildi.

SAK timinin, kanyonda sualtında yaptığı araştırma sonucunda bulunan Ahmet Şaşmaz’ın cansız bedeni yapılan incelemenin ardından kesin ölüm sebebinin belirlenmesi amacıyla Antalya Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi.

Bu sene üniversiteden mezun olan Ahmet Şaşmaz’ın cenazesi bugün Manavgat’ın Kızıldağ Mahallesi’nde toprağa verilecek.