Manavgat Baro Temsilcisi Avukat Erol Ogan oldu Güncel

Manavgat Haber Kategorilerinden Güncel kategorosinde yer alan Manavgat Baro Temsilcisi Avukat Erol Ogan oldu haberine ait bilgi, resim, harita konumu, video gibi görüntülerini bu sayfadan bulabilirsiniz.

Manavgat Baro Temsilcisi Avukat Erol Ogan oldu


Antalya Barosu Manavgat Baro temsilciliği seçimleri Manavgat adliye binasında bulunan Baro odasında gerçekleştirildi. Av. Erol Ogan ve Av. Sema Yıldırım’ın başkanlık için yarıştığı seçimin galibi Av. Erol Ogan oldu.

Baro temsilciliğinin yanı sıra Baro Temsilci yardımcılarının da belirlendiği seçimlerde Av. Ali Avcı ve Av. Derya Angın temsilci yardımcılığına seçildiler. Baro temsilci ve temsilci yardımcıları 2 yıllığına görev yapacaklar.

Seçimlerin ardından temsilci yardımcıları Av. Ali Avcı ve Av. Derya Angın ile birlikte açıklama yapan Av. Erol Ogan “Antalya Barosu da mesleğe ilk başladığımız günden Manavgat Baro Temsilciliği görevine geldiğimiz bugün itibarı ile katlanarak, bizler hukukun üstünlüğü, demokratik değerler ile temel hak ve özgürlükleri ilke edinmiş avukatlarız.
Bugün zor koşullarda yapılan avukatlık mesleğimizin sorunlarını hakkaniyete ve hukuka uygun olarak çözebilmek için siz meslektaşlarımızın görüş ve önerilerini alacağız. Bu sorunları çözebilmek adına çaba göstereceğiz. Avukatlığın bir kamu hizmeti olduğu düşüncesinin verdiği bilinçle, meslek etiğine bağlı avukatlar olarak yürüttüğümüz çalışmaları bu ilkelerin hayat bulduğu Manavgat Baro Temsilciliğinde değerli meslektaşlarımızın takdirini ve olurunu almış bulunmaktayız. Bu doğrultuda Manavgat Adliye’sinde hukuk ve adalet mekanizmalarına katkı sunma amacı taşıyoruz” dedi.