Manavgat Gençlik Merkezi Açıldı Güncel

Manavgat Haber Kategorilerinden Güncel kategorosinde yer alan Manavgat Gençlik Merkezi Açıldı haberine ait bilgi, resim, harita konumu, video gibi görüntülerini bu sayfadan bulabilirsiniz.

Manavgat Gençlik Merkezi Açıldı

Manavgatlı gençlerin her türlü sosyal aktiviteyi yapabileceği Manavgat Gençlik Merkezi;
Kaymakam İbrahim Türkoğlu, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Bilge, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Evren Özkal, Emniyet Müdürü Alper Tunga Gündoğmuş, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Vural, Müftü Halil Taş
gibi Manavgat’ın siyasi ve idari liderleri tarafından coşkuyla açıldı.

Manavgat Belediyesi Gençlik Merkezi’nin, Manavgat’taki gençlerin kahve köşeleri veya oyun salonlarında vakit öldürmelerini önlemek için açıldığını belirten, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Vural;  kısıtlı imkânlarla yapılan Gençlik Merkezinde on sekiz dalda değişik aktiviteler yapılabildiğini söyledi.

CHP adayı olarak, seçimlerden önce verdiği bir sözü de kısa sürede yerine getirmenin mutluluğu için olan Manavgat Belediye Başkanı, sırada Manavgat’a özel kapsamlı bir Kültür Sanat Merkezi’nin olduğunu belirtti. Sinema, tiyatro, resim yapımı, fotoğraf çekimi gibi farklı alanlarda aktivitelerin yapıldığı gençlik merkezinde, vakit kaybı yerine Manavgat’ın kültür ve sanat derecesini yükseltecek aktivitelerde bulunabileceğini belirtildi.

Manavgat Belediyesi Gençlik Merkezi açılışına, Manavgat Esnaf Sanatkâr Odası Başkanı Atilla Yıldız, Manavgat İş Adamları Derneği Başkanı Ahmet Boztaş, Manavgat Şoförler Odası Başkanı Muammer Ünal, Manavgat Ziraat Odası Başkanı Rasim Metin, Side Belediye Başkanı Abdulkadir Uçar, Kızılot Belediye Başkanı Mustafa Keçer, Oymapınar Belediye Başkanı Tevfik Güven, CHP İlçe Başkanı Abbas Tarakçı ve diğer siyasi parti temsilcileri katıldılar...

Manavgat Belediyesi Gençlik Merkezi açılışında Yeni Türkü solisti Derya Köroğlu konser verdi. Manavgatlı gençler,  izleyiciler ve protokol Köroğluna hep birlikte eşlik ettiler. Derya Köroğlu’da Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e Manavgat’a sağladığı kültürel imkânlardan dolayı teşekkür etti.


Manavgat Gençlik Merkezi Açıldı haberinin haritada yeri