Manavgat Halk Egitim Merkezi nden Manavgat Okuyor Projesi Güncel

Manavgat Haber Kategorilerinden Güncel kategorosinde yer alan Manavgat Halk Egitim Merkezi nden Manavgat Okuyor Projesi haberine ait bilgi, resim, harita konumu, video gibi görüntülerini bu sayfadan bulabilirsiniz.

Manavgat Halk Egitim Merkezi nden Manavgat Okuyor Projesi

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün hamiliğinde hayata geçirilen bir proje olan "Türkiye Okuyor" kampanyasının Manavgat ayağı olan "Manavgat Okuyor" projesi ile Manavgatta gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek olan projeler dahil, kampanyanın vizyonu, misyonu gibi bir çok şeyi içinde barındıran bir tanıtım kitapçığı bastırıldı.

Antalya Vali Yardımcısı ve Manavgat Kaymakam Vekili Emir Osman Bulgurlu'ya  Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin Geyikoğlu tarafından sunulan kitapçığın bastırılma amacının Manavgat Halkının bu konudaki duyarlılığını artırmak ve daha bilinçli hale getirmek olduğu bildirildi.

Toplumun tüm kesimlerine ulaşılmasının hedeflendiği kampanyada okuma yazma bilmeyenleri okur-yazar hale getirmek,okur-yazar olup ikinci kademe öğretimini alamamış kesime ortaöğretim yolunu açmak ve okuma alışkanlığı olmayan bireylere bu alışkanlığı aşılamak hedefleniyor.

Manavgat Kaymakam Vekili olan Emir Osman Bulgurlu da göreve geldiğinden bugüne kadar Halk Eğitim Merkezinin çok aktif bir şekilde çalıştığını dile getirerek bastırılan bu kitapçığın Manavgat halkının Halk Merkezini daha yakından tanıma imkanı oluşturduğunu belirtip herkese teşekkür etti ...

Manavgat Halk Egitim Merkezi nden Manavgat Okuyor Projesi