Manavgat Pazarcılar Odası Yeni Başkanı Sami Dursun Doğanı Seçti Güncel

Manavgat Haber Kategorilerinden Güncel kategorosinde yer alan Manavgat Pazarcılar Odası Yeni Başkanı Sami Dursun Doğanı Seçti haberine ait bilgi, resim, harita konumu, video gibi görüntülerini bu sayfadan bulabilirsiniz.

Manavgat Pazarcılar Odası Yeni Başkanı Sami Dursun Doğanı Seçti

Manavgat Sabit ve Seyyar Pazarcılar Odası yeni dönem başkanlık seçimini Sami Dursun Doğan 505 oy ile kazandı.
İki adayın yarıştığı ve 1025 oy kullanılan kongrede, çekişmeli bir Manavgat Oda seçiminin ardından Adem Şen 497 oy, Sami Dursun Doğan ise 505 oy ile seçimi tamamladı. 23 oy ise geçersiz sayıldı.

Manavga Sabit ve Seyyar Pazarcılar Odası Genel Kurulu Manavgat Delta Düğün Salonunda yapıldı. Genel Kurulda yapılan seçim sonunda bir dönem öncede başkan olan Sami Dursun Doğan seçimi kazandı. Manavgat Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Atilla Yıldız'ın divan başkanlığı yaptığı kurul ve seçime, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat'ta bulunan siyasi parti ve oda başkanları katıldı.

Seçim sonunda, böyle bir sonuç beklemediğini ve çok az bir farkla kazandığını vurgulayan Manavgat Pazarcılar Odası Yeni dönem Başkanı Sami Dursun Doğan, oy versin vermesin tüm üyeler için hiç bir ayrım yapmadan elinden geleni yapacağını belirtti.