Manavgat’ta 1 ay arayla aynı marketten İkinci kez ekmek ve poğaça çaldı Güncel

Manavgat Haber Kategorilerinden Güncel kategorosinde yer alan Manavgat’ta 1 ay arayla aynı marketten İkinci kez ekmek ve poğaça çaldı haberine ait bilgi, resim, harita konumu, video gibi görüntülerini bu sayfadan bulabilirsiniz.

Manavgat’ta 1 ay arayla aynı marketten İkinci kez ekmek ve poğaça çaldı


Aşağı Hisar Mahallesinde bir markete fırıncı tarafından sabahın erken saatinde bırakılan ekmek ve poğaçalar 1 ay ara ile ikinci kez çalındı.

 

İlk çalınmada ‘İhtiyaç sahibidir’ diyerek şikayetçi olmayan market sahibi Pakize Acar, çalanın aynı kişi olduğunu görünce şikayette bulundu.

 

Aşağı Pazarcı Mahallesi Hükümet Caddesi üzerinde bulunan Acar Market isimli işyerine bırakılan ekmek ve poğaçalar 1 ay ara ile ikinci kez çalındı. İşyerinin güvenlik kameralarına yansıyan hırsızlık olayını aynı kişinin gerçekleştirdiği belirlendi.

 

Sabah işyerini açtığında poğaçaların olmadığını, ekmeklerin de eksik olduğunu gören işyeri sahibi Pakize Acar “Bundan bir ay önce de aynı şekilde ekmek ve poğaçalar bir kişi tarafından alınmıştı. İhtiyacı olacağını düşünerek şikayetçi olmamıştım. İkinci kez aynı olay başıma gelince işyerimizin güvenlik kamerasını izlediğimizde 1 ay arayla ekmek ve poğaçaları çalan kişinin aynı kişi olduğunu gördüm. Böyle olunca da hemen karakola giderek şikayette bulundum” dedi.

Bir çok kişiye yardımda bulunduğunu, karnını doyurduğunu belirten Acar “Eğer bu şahıs gelip bizden isteseydi kendisine her türlü yardımda bulunurduk. Ama bu kişinin amacı hırsızlık. Affedilecek bir durum yok. Bulunmasını ve gerekli cezayı almasını istiyorum” dedi.