Manavgat’ta bisikletli gencin çarptığı otomobil büyük hasar aldı Genç kolundan yaralandı Güncel

Manavgat Haber Kategorilerinden Güncel kategorosinde yer alan Manavgat’ta bisikletli gencin çarptığı otomobil büyük hasar aldı Genç kolundan yaralandı haberine ait bilgi, resim, harita konumu, video gibi görüntülerini bu sayfadan bulabilirsiniz.

Manavgat’ta bisikletli gencin çarptığı otomobil büyük hasar aldı Genç kolundan yaralandı


Çağlayan Mahallesinde bisikletin otomobile çarpması sonucu meydana gelen kazada bisiklet sürücüsü yaralandı. Kazada bisikletin çarptığı otomobilde büyük hasar oluşurken, bisikletli gencin daha önce de 2 ayrı kaza geçirdiği bildirildi.

 

Kaza, Çağlayan Mahallesinde Hastane Caddesi istikametinden gelip Zeynel Şenol Köprüsü istikametine gitmekte olan M.K.Ö.’nün kullandığı 03 AY 702 plakalı Tofaş Kartal Marka otomobile 7519 sokakta yolun karşısına geçmek isteyen E.Ş’nin kullandığı bisikletin çarpması sonucunda meydana geldi.

 

Otomobile sağ ön farının bulunduğu bölgeden çarpan bisiklet, çarpmanın şiddetiyle otomobilin sağ aynası ve ön camının kırılmasına ve otomobilde büyük çapta maddi hasar oluşmasına neden oldu.

 

Kazada kolunu cama çarparak yaralanan gence ilk müdahale sağlık ekibi tarafından ambulansta yapılırken hastaneye kaldırılan gencin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. Kazayı duyarak olay yerine gelen yaralı gencin annesi, oğlunun başından daha önce de birkaç kez trafik kazası geçirdiğini söyledi.

 

 

Manavgat ile ilgili önemli haberlerden bildirim almak istiyorsanız bu linki tıklayın ve Manavgat Haber Grubumuza katılın...