Manavgat’ta Jandarmanın yakaladığı zehir taciri gazetecileri görünce yüzünü kapattı Güncel

Manavgat Haber Kategorilerinden Güncel kategorosinde yer alan Manavgat’ta Jandarmanın yakaladığı zehir taciri gazetecileri görünce yüzünü kapattı haberine ait bilgi, resim, harita konumu, video gibi görüntülerini bu sayfadan bulabilirsiniz.

Manavgat’ta Jandarmanın yakaladığı zehir taciri gazetecileri görünce yüzünü kapattı


 

Antalya İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ve Manavgat KOM Timi ekiplerince yapılan çalışmalar neticesinde M.T isimli şahsın uyuşturucu sattığı belirlendi.

 

Antalya İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ve Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı KOM Timi ve Side Jandarma Karakoluna bağlı ekipler tarafından ortaklaşa yapılan operasyonda M.T isimli şahsın Side Mahallesinde ikamet ettiği evde yapılan aramada satışa hazır vaziyette paketler halinde 40 gram kristal olarak adlandırılan metamfetamin,  10 gram Skunk ve 1 adet hassas terazi ele geçirildi.

 

Şahsın yakalanmamak için uyuşturucu maddeleri bornozunun içerisine sakladığı belirlendi.

 

 

M.T isimli şahıs adliye çıkışında çekim yapan basın mensuplarını görünce yüzünü mahkeme kararının bulunduğu dosya ile kapattı.

 

Uyuşturucu madde imal ve ticareti suçundan gözaltına alınan M.T, jandarmadaki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Alanya Cezaevine teslim edildi.

 

Manavgat ile ilgili önemli haberlerden bildirim almak istiyorsanız bu linki tıklayın ve Manavgat Haber Grubumuza katılın...