Manavgat’ta mazot hırsızları yakalandı Güncel

Manavgat Haber Kategorilerinden Güncel kategorosinde yer alan Manavgat’ta mazot hırsızları yakalandı haberine ait bilgi, resim, harita konumu, video gibi görüntülerini bu sayfadan bulabilirsiniz.

Manavgat’ta mazot hırsızları yakalandı


Sanayi Sitesinde işyerlerine ait araçlardan 500 litre mazot çalan 2 kişi Asayiş Büro Amirliği ekiplerince yakalandı.

 

Manavgat Sanayi Sitesinde işyerlerine ait araçlardan ve jeneratörden 2 gün arka arkaya 240 ve 260 litre mazot çalınması, Manavgat Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerini harekete geçirdi.

 

Hırsızlık olayının meydana geldiği yerlerde güvenlik kameralarını izleyen ekipler, hırsızların kullandığı aracı belirledi. Asayiş Büro Amirliğine bağlı ekipler, hırsızlık olayını gerçekleştiren G.A. ve B.K.’yi hırsızlık olayında kullanılan araç içerisinde Side Mahallesinde yakaladı. Otomobilin bagajında ise hırsızlık olayında kullanılan bidonlar ele geçirildi.

 

Emniyet Müdürlüğüne getirilen şüpheliler, suçlarını itiraf ederken, çaldıkları mazotları araçlarında kullandıklarını belirtti. Emniyetteki işlemlerin ardından mahkemeye çıkarılan 2 şüpheliye adli kontrol uygulandı.

 

 

 

 

Manavgat ile ilgili önemli haberlerden bildirim almak istiyorsanız bu linki tıklayın ve Manavgat Haber Grubumuza katılın...