Manavgat Myo Etkinliklerine Katılan Öğrencilere Teşekkür Belgesi Manavgat Meslek Yüksekokulu

Manavgat Haber Kategorilerinden Manavgat Meslek Yüksekokulu kategorosinde yer alan Manavgat Myo Etkinliklerine Katılan Öğrencilere Teşekkür Belgesi haberine ait bilgi, resim, harita konumu, video gibi görüntülerini bu sayfadan bulabilirsiniz.

Manavgat Myo Etkinliklerine Katılan Öğrencilere Teşekkür Belgesi

Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu tarafından 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı boyunca düzenlenen Şiir ve Müzik Gecesi, Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Günü Etkinliği, VIII. Geleneksel İstihdam Fuarı, I. Ulusal Turizm ve Mikrobiyal Gıda Güvenliği Kongresi, III. Susam Ürünleri Yarışması, Köy Okullarına Yardım Kampanyası, 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni ve çok sayıda Seminer, konferans ve Panel’ de görev alan öğrencilere Teşekkür Belgeleri verildi.
 
Manavgat Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Hacer Bakır Sert konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Sadece eğitim-öğretimle yetinmeyen Manavgat Meslek Yüksekokulu ailesi bilimsel, kültürel, sanatsal ve sosyal faaliyetlere de büyük önem vermektedir. Düzenlenen bu etkinliklerin büyük bir kısmında öğrenciler aktif rol almaktadır. 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı boyunca düzenlenen etkinliklerde görev alan öğrencilerimizi canı gönülden kutluyorum. Ayrıca bu etkinliklerin düzenlenmesinde emeği geçen tüm akademik ve idari personelimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.