Manavgat MYOda mezuniyet coşkusu Manavgat Meslek Yüksekokulu

Manavgat Haber Kategorilerinden Manavgat Meslek Yüksekokulu kategorosinde yer alan Manavgat MYOda mezuniyet coşkusu haberine ait bilgi, resim, harita konumu, video gibi görüntülerini bu sayfadan bulabilirsiniz.

Manavgat MYOda mezuniyet coşkusu

 Manavgat MYO Amfi Tiyatrosu'ndaki törene, MYO Müdürü Doç. Dr. Hacer Bakır Sert, Manavgat Belediye Başkan Vekili Erşan Özden, Emniyet Müdürü İsmail Taşkıran, MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, MASİAD Başkanı Turgay Akar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğretim görevlileri, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan törende, okula katkı sağlayan kurum ve firmalara plaket verildi.

 
Manavgat MYO Müdürü Doç. Dr. Hacer Bakır Sert, 9'uncu dönem mezunlarını vermekten büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Okul olarak birçok organizasyona ve sosyal aktiviteye imza attıklarını aktaran Sert, öğrencilere yeni hayatlarında başarılar diledi. Doç. Dr. Sert, "Bir taraftan mezun vermenin sevincini yaşarken bir taraftan öğrencilerimizden ayrılmanın hüznünü yaşıyoruz. Mezun olan tüm öğrencilerimizi okul sonraki hayatlarında başarılar diliyorum" dedi.
DERECEYE GİRENLERE ÇEYREK ALTIN
 
Konuşmaların ardından okul birincisi Seçil Şimşek, yaş kütüğüne dönem plaketini çaktı. MYO Vakfı, okul birincisi Seçil Şimşek, ikinci Zafer Çiftçi ve üçüncü Ergiz Ayvacı'yı çeyrek altınla ödüllendirdi. Dereceye giren öğrencilere sponsorlar tarafından da çeşitli hediyeler verildi.
 
370 ÖĞRENCİ MEZUN OLDU
Ödül törenin ardından öğrencilere mezuniyet başarı belgeleri verilirken, bir öğrenci sahneye çıktığı anda fenalaşarak baygınlık geçirdi. Tansiyonu düştüğü belirlenen öğrenci, öğretim görevlilerin müdahalesiyle ayağa kalktı. Başarı belgelerini alan öğrenciler hep birlikte keplerini havaya atarak mezuniyet sevincini yaşadı. Manavgat MYO'dan bu yıl 370 öğrenci mezun oldu.